verlopen spelerspassen

zondag 22 mei 2011 10:01 Laatst aangepast op zondag 22 mei 2011 10:08

 

Nu we weer op het veld begonnen zijn en het einde van het seizoen 2010-2011 in zicht is, is het voor de ledenadministratie weer de tijd aangebroken om spelers en/of speelsters erop te wijzen dat m.i.v. het seizoen 2011-2012 hun spelerspas volgens onze administratie niet meer geldig is en dus de betrokken speler(ster) bij de start van het nieuwe seizoen niet speelgerechtigd is. Het verzoek is dus ook om dit zelf te voorkomen door op tijd TWEE nieuwe pasfoto’s in een envelop met daarop je naam in te leveren.
Je hebt hiervoor de gelegenheid tot vrijdag 26 juni a.s.. De ledenadministratie kan dan alles aanpassen en naar de bond opsturen zodat deze dan weer ruim op tijd voor aanvang seizoen weer terug ontvangen zijn. Indien je je foto’s te laat inlevert kan dit tot gevolg hebben dat je dus geen nieuwe spelerspas hebt bij het de start van het nieuwe seizoen. Let wel: geen geldige pas is niet speelgerechtigd.   

Je kunt de pasfoto’s inleveren bij: Margreet Nijboer: Sibculoseweg 97 (7676 PB) Westerhaar of geef de pasfoto’s mee aan je trainer/trainster.

Namen:

 

Jamie Kelder

Mathijs Korte

Tom van Strien

Patrick Zallandt

Brendan Stegehuis

Henk Jan Otten

Viola Oelen

Josien Croezen

Madelon Blokzijl

Lummie Schippers

Nando Eggink

Marieke Ballast

Meghan Stegehuis

Dave Klos

Jurgen Schuldink

Ilona Schuldink

Nadine Altena

Esther van Nuil

Cathy Stegehuis

Sharon Bruggink

Teun Biglaar

Yvonne Zallandt

Nadieh Eggink

Lorijn Vos

Melanie Eggink

Bianca Slaghuis

Alexander Smit

Edy Eggink

Miranda Fidom

Berdien Hartman

Jennieke Ekkel

Margreet Nijboer

Dineke Schippers 

Staat je naam erbij en wil je volgend seizoen geen wedstrijden meer spelen laat het mij dan ook even weten. 

Ook zou ik graag pasfoto’s willen ontvangen van (toekomstige F-jeugd): 

Bente Sportel

Marèl Wessels

Renske Wilharms