• D1 Zaal onbekend

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, Rosanne deTeamspeler
    Braam, Sanne vanTeamspeler
    Dekker, AniekTeamspeler
    Ekkel, CarmenTeamspeler
    Mensink, JesseTeamspeler
    Poelman, RosanneTeamspeler
    Schreur, MajkTeamspeler
    Sportel, EefkeTeamspeler
    Tempert, HarmenTeamspeler
    Wessels, SemTeamspeler
    Westra, SilkeTeamspeler
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Limbeek, Marieke vanTechnische stafHoofd coach
    Slaghuis, BrianTechnische stafHoofd coach
  • Sponsors

    Geen informatie

  • Poulestanden D1 (D-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Ons Clubje D114130126
    2HKC (He) D114130126
    3SDO (W) D11480616
    4Zwart Wit (D) D11471615
    5Achilles (A) D21451811
    6EKC Nääs D11440108
    7Centrum D1143298
    8TOP (V) D21410132
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.