• F1 Zaal onbekend

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bruggink, EviTeamspeler
    Dekker, BasTeamspeler
    Kikkert, EllisTeamspeler
    Kikkert, MaudTeamspeler
    Lensen, ThijmenTeamspeler
    Mensink, LiekeTeamspeler
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Drent, JosetteTechnische stafHoofd coach
    Hoekman, SarinaTechnische stafAssistent coach
  • Sponsors

    Geen informatie

  • Poulestanden F1 (F-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Juventa F112110122
    2HKC (He) F112110122
    3Rigtersbleek/Cottus F11280416
    4EKC Nääs F11242610
    5Amicitia F1123278
    6Zwart Wit (D) F1122195
    7SDO (W) F11201111
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.