• Competitie

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAanvangstijdScheidsrechters
    26-09-2020KIOS '45 1SDO (W) 116:00J (Joris) Huisinga (Scheidsrechter)
    26-09-2020KIOS '45 2SDO (W) 214:30
    26-09-2020SDO (W) A1Blauw Zwart A212:15Afgeschermd (Scheidsrechter)
    26-09-2020NKC '51 B2SDO (W) B109:30R. (Ramon) Pennings (Scheidsrechter)
    26-09-2020KIOS '45 B1SDO (W) B213:00W.J. (Wiljo) Willems (Scheidsrechter)
    26-09-2020KIOS '45 C1SDO (W) C112:30G (Gerrit) Prenger (Scheidsrechter)
    26-09-2020SDO (W) D1Juventa D211:00
    26-09-2020Devinco E1SDO (W) E110:00N. (Nick) Stinissen (Scheidsrechter)
    26-09-2020SDO (W) F1Ons Clubje F110:00Afgeschermd (Scheidsrechter)
    01-10-2020SDO (W) MW1Amicitia MW120:30Afgeschermd (Scheidsrechter)
    03-10-2020SDO (W) 1Noveas 115:30S.C.A. (Sander) Mooren (Scheidsrechter)
    03-10-2020SDO (W) 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 514:00
    03-10-2020Juventa A3SDO (W) A112:00H (Harry) Wiltvank (Scheidsrechter)
    03-10-2020SDO (W) B1HKC (He) B112:15R (Remco) Bos (Scheidsrechter)
    03-10-2020SDO (W) B2Rigtersbleek B211:00A. (Aron) Beuving (Scheidsrechter)
    03-10-2020SDO (W) C1EKC Nääs C110:00T.W. (Tobias) Noppers (Scheidsrechter)
    03-10-2020Centrum D2SDO (W) D110:40
    03-10-2020SDO (W) E1Amicitia E209:00H.M. (Martijn) Plattje (Scheidsrechter)
    03-10-2020Amicitia F1SDO (W) F110:05
    08-10-2020SDO (W) MW1Phenix '72 MW120:30T (Teun) Biglaar (Scheidsrechter)
    10-10-2020Westergo 1SDO (W) 115:30A (Auke) Wiersma (Scheidsrechter)
    10-10-2020Westergo 2SDO (W) 214:00
    10-10-2020SDO (W) A1AKC (Al) A110:30
    10-10-2020Blauw Zwart B1SDO (W) B111:30J (Jan) Eding (Scheidsrechter)
    10-10-2020Zwart Wit B2SDO (W) B210:30T. (Tim) Leusink (Scheidsrechter)
    10-10-2020Achilles (A) C2SDO (W) C109:50T.A. (Tiemen) Reuvekamp (Scheidsrechter)
    10-10-2020SDO (W) D1Avereest D109:30
    10-10-2020NKC '51 E3SDO (W) E110:30
    10-10-2020NKC '51 F1SDO (W) F109:30
    13-10-2020Centrum MW1SDO (W) MW119:45
    17-10-2020SDO (W) 1Blauw Zwart 115:30G (Gert) Timmerman (Scheidsrechter)
    17-10-2020SDO (W) 2Blauw Zwart 214:00
    17-10-2020SDO (W) E1Olympia '22 E209:00Afgeschermd (Scheidsrechter)
    24-10-2020SDO (W) 1Lemmer 115:30
    24-10-2020SDO (W) 2Lemmer 214:00
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    2020-09-17 00:00:00.00SDO (W) MW1 - Centrum MW112 - 5
    2020-09-19 00:00:00.00SDO (W) F1 - NKC '51 F14 - 6 (0 - 0)
    2020-09-19 00:00:00.00E1 - NKC '51 E40 - 13
    2020-09-19 00:00:00.00C1 - Achilles (A) C213 - 1
    2020-09-19 00:00:00.00B1 - Blauw Zwart B17 - 10
    2020-09-19 00:00:00.00Avereest D1 - D18 - 1
    2020-09-19 00:00:00.00AKC (Al) A1 - A111 - 10
    2020-09-19 00:00:00.00SDO (W) B2 - Zwart Wit B212 - 6
    2020-09-19 00:00:00.00Juventa 3 - 2e9 - 7
    2020-09-23 00:00:00.00Amicitia MW1 - SDO (W) MW115 - 5