• E1 Zaal onbekend

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent coach
    Limbeek, Kirsten vanTechnische stafHoofd coach
  • Sponsors

    Geen informatie

  • Poulestanden SDO (W) E1 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1DOS-WK E212101121
    2Amicitia E41290318
    3EKC Nääs E11273217
    4Ons Clubje E21251611
    5Avereest E1124088
    6SDO (W) E1123096
    7Juventa E21211103
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.