• D1 Zaal onbekend

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, Rosanne deTeamspeler
    Braam, Sanne vanTeamspeler
    Dekker, AniekTeamspeler
    Ekkel, CarmenTeamspeler
    Mensink, JesseTeamspeler
    Poelman, RosanneTeamspeler
    Schreur, MajkTeamspeler
    Sportel, EefkeTeamspeler
    Tempert, HarmenTeamspeler
    Velde, Gerjan van derTeamspeler
    Wessels, SemTeamspeler
    Westra, SilkeTeamspeler
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Otten, Henk JanTechnische staf
    Sportel, AnnoTechnische staf
  • Sponsors

    Geen informatie

  • Poulestanden SDO (W) D1 (ZD D-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1NKC '51 D114130126
    2SDO (W) D114130126
    3Rigtersbleek/Cottus D11491419
    4Amicitia D21471615
    5EKC Nääs D11461713
    6Blauw Zwart D1144199
    7Achilles (A) D11410132
    8Groen Zwart D11410132
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.